VTEM skitter
VTEM skitter

Nasza oferta

 • Budowa domów jednorodzinnych

  Zakład Budowlany Kostka zajmuje się kompleksową budową domów jednorodzinnych - w tym energooszczędnych i pasywnych.

  Szalunki ścienne

  Wynajem systemowych deskowań ściennych

  Tynki maszynowe

  Wykonujemy tynki maszynowe przy użyciu specjalistycznego sprzętu nowej generacji. 
 • Wykonawstwo konstrukcji żelbetowych

  Wykonujemy konstrukcje żelbetowe, w tym specjalistyczne prace żelbetowe, tj. budowę szczelnych zbiorników, piwnic w budynkach mieszkalnych nawet w trudnych warunkach gruntowych.

  Wykonawstwo obiektów przemysłowych

  Naszą specjalizacją jest wykonawstwo obiektów przemysłowych takich jak hale produkcyjne i magazynowe, salony samochodowe, biurowce.

  Zmechanizowane roboty ziemne

  Zajmujemy się profesjonalnymi zmechanizowanymi robotami ziemnymi, w tym robotami drogowymi.

Poznaj nas

Jestem właścicielem Zakładu Budowlanego Kostka. Firma została założona w 1998 roku, od tamtego czasu prowadzę ją z pasją. Budownictwo mnie inspiruje, stale dążę do rozwijania mojej firmy, wciąż podejmuję nowe wyzwania, które motywują mnie do jeszcze lepszej i bardziej efektywnej pracy. Największą uwagę przywiązuję do jakości wykonywanych prac, ich precyzję i dbałość o każdy szczegół. Cieszy mnie, gdy mogę realizować marzenia Klientów mojej firmy, daje mi to wiele energii do dalszej pracy. Wierny mąż swojej żony, Ślązak z domu.

Rafał Kostka  | Właściciel firmy

Jestem współzałożycielką firmy, zajmuję się prowadzeniem księgowości, sprawami personalnymi, biurowymi i obsługą naszych Klientów. Odpowiadam za działania zmierzające do coraz lepszej obsługi Klientów, dbam o sprawne funkcjonowanie firmy. Jestem jedyną kobietą wśród załogi – w męskim gronie często przydaje się kobieca intuicja.

Joanna Kostka  | Właściciel firmy

O firmie

Zakład Budowlany "Kostka" s.c. powstał w marcu 1998 roku. Zaczynając od podstaw stworzyliśmy w przeciągu 10 lat firmę liczącą się w branży budowlanej.

Na początku była to działalność o małym zasięgu, koncentrującą się na wykończeniu wnętrz. Z biegiem czasu zaczęliśmy uzyskiwać więcej klientów. 

W związku z dynamicznie wzrastającym zapotrzebowaniem rynku budowlanego postanowiliśmy rozszerzyć profil działalności. Budowa domów od podstaw stała się naszym głównym celem. 

W 2002 roku zauważyliśmy, że zaistniała luka w budownictwie przemysłowym. Mając odpowiednią wiedzę, brygady i sprzęt zaczęliśmy wykonywać zlecenia w tej dziedzinie budownictwa. W czym specjalizujemy się do dnia dzisiejszego. 

Wykonujemy powierzone zlecenia ze szczegolną dbałością. Posiadamy doświadczone brygady wykonawcze i dążymy do uzyskania najwyższej jakości. 

Cieszymy się z tego, że nasi klienci miło nas wspominają i chętnie polecają nas swoim znajomym.