Wykonujemy konstrukcje żelbetowe, w tym specjalistyczne prace żelbetowe, tj. budowę szczelnych zbiorników, piwnic w budynkach mieszkalnych nawet w trudnych warunkach gruntowych.

Nasz zespół fachowców posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, dysponuje ponadto niezawodnym sprzętem.

Nasza firma jako jedna z nielicznych specjalizuje się w wykonywaniu konstrukcji żelbetowych – to jedna z naszych największych zalet.

Oferujemy wykonywanie całkowicie szczelnych piwnic w budynkach jednorodzinnych, gwarantujemy całkowitą szczelność dzięki zastosowaniu naszych innowacyjnych technologii.

Konstrukcje żelbetowe to elementy budowli wykonane z betonu i stali, są niezwykle trwałe. Nasza technologia pozwala nam na wykonywanie skomplikowanych kształtów budynków.

Konstrukcje żelbetowe są w stanie przenosić duże obciążenia budynków bez konieczności poszerzania ścian lub innych elementów nośnych. Zastosowanie takiego rozwiązania podnosi walory estetyczne budynku.

Nasza firma jako jedna z niewielu jest w stanie wykonać kompleksowo konstrukcje żelbetowe bez konieczności angażowania podwykonawców. Posiadamy najnowocześniejszą technologię i wykwalifikowanych pracowników.

Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać obiekty zanurzone w wodzie, np. zbiorniki, szczelne piwnice, itp. Gwarantujemy 100% szczelność tych obiektów bez konieczności stosowania dodatkowych specjalistycznych izolacji przeciwwodnych.

W trakcie wykonywania elementów żelbetowych jesteśmy w stanie umieścić w bezpośrednio w ich konstrukcji wszelkiego typu instalacje, np. elektryczne, hydrauliczne, itp. co znacznie obniża koszty wykańczania budynków i poprawia walory estetyczne.

 

Wykonujemy ponadto żelbetowe ściany i stropy w systemie betonu architektonicznego, tzn. po zdjęciu szalunków ściany nie wymagają dodatkowych wykończeń jak np. tynkowanie. Jest to nowoczesne rozwiązanie zdobywające coraz większą popularność wśród inwestorów w Polsce.